فروشگاه آموزشی دکتر پوپل!

آموزش های اخیر

میتوانید آموزش دلخواه خود را با کمترین هزینه تهیه نمایید
بستن

پدر پولدار پدر بی پول (بابای دارا بابای ندار) اثر رابرت کیوساکی

1,000 تومان

رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار پدر بی پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند.

در حال حاضر این اثر در وبسایت دکتر پوپل بصورت رایگان و با ثبت نام و وارد کردن کد تخفیف " ilovedrpupil " در خدمت شما قرار گرفته است

تفکر بهتر زندگی بهتر اثر جول اوستین

2,000 تومان

کتاب تفکر بهتر زندگی بهتر اثر جول اوستین با روش های فوق‌العاده به شما آموزش می‌دهد که چگونه فکر و درون خود را آماده و برنامه‌ریزی کنید و با به کارگیری این روش ها به سطوح بالاتری از موفقیت برسید. موفقیت از نگرش شما آغاز می‌شود.

شما میتوانید با وارد کردن کد تخفیف ilovedrpupil نسخه دانلودی این کتاب ارزشمند را به رایگان از وبسایت آموزشی دکتر پوپل دریافت نمایید.

خرمگس اثر ویلیان وینیچ

3,000 تومان 2,000 تومان

کتاب خرمگس اثر لیلیان وینچ نویسنده انگلیسی است که وقایع صده نوزده میلادی در کشور ایتالیا را از زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی آرتور که شخصی آزادی خواه و استقلال طلب اس را به تصویر میکشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب به قسمت توضیحات در پایین این صفحه مراجعه فرمایید.

راز موفقیت میلیونرهای خودساخته
بستن

راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته اثر برایان تریسی

1,000 تومان

کتاب 21 راز موفقیت میلیونرهای خودساخته اثر برایان تریسی راههای رسیدن به استقلال و شکوفایی مالی را از طریق افراد ثروتمند به شما آموزش میدهد. شما میتوانید این کتاب را هم اکنون در وبسایت آموزشی دکتر پوپل با وارد نمودن کد تخفیف ilovedrpupil بصورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

بستن

کتاب پشت و رو اثر آلبر کامو

1,000 تومان

کتاب پشت و رو اولین داستانی است که آلبر کامو در سن 22 سالگی می‌نویسد . این کتاب به سبک نوشته های آلبر کامو در فضای غم آلود و تیره ای سپری میگردد. با تصوری که از یک نویسنده جوان داریم شاید در ابتدا کتاب جذاب نباشد اما به مرور خیلی زود این کتاب نیز همچون آثار دیگرش خواننده را مجذوب خود میکند.

بستن

مردی با نقاب آهنین اثر الکساندر دوما

3,000 تومان
کتاب مردی با نقاب آهنین نوشته الکساندر دوما یکی از رمان هایی است که شما را به تاریخ فرانسه و سلطنت لوئی چهاردهم سوق می دهد. این کتاب توسط شهلا انتظاریان ترجمه شده است. نسخه دیجیتال و دانلودی این کتاب در حال حاضر آماده خرید و دانلود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اثر ، قسمت توضیحات را ملاحظه فرمایید.

ملت عشق اثر الیف شافاک

5,000 تومان 2,500 تومان

کتاب ملت نوشته الیف شافاک عشق اثر الیف شافاک داستان دو عشق را بیان میکند. عشقی مربوط به عصر حاضر و عشق دیگر مربوط به قرون گذشته و عصر مولانا. داستان ملت عشق در مورد عشقی عمیق و خالصانه است. در آغاز کتاب داستان با زندگی یکنواخت زن چهل ساله‌ای شروع میشود اما در نهایت با تلفیق هر دو داستانی ابدی را خلق مینماید.