آموزش مجازی

مزایای دوره های آموزشی مجازی و کلاس های آنلاین

آموزش مجازی

در گذشته های نه چندان دوره های آموزش مجازی و کلاس های آنلاین آموزشی به عنوان ضعیف ترین یا شاید آموزشی با کیفیت بسیار پایین تلقی می گردید.

اما با گسترش روز افزون اینترنت از یکسو و از سوی دیگر تغییر نگاه کاربران ، باعث شد که آموزش مجازی و کلاس آنلاین جایگاه ویژه خود را کسب نماید و نه تنها با استقبال جمع کثیری از علاقه مندان مواجه شده بلکه در شبکه های مختلف اجتماعی شاهد ارائه انواع آموزشهای آنلاین و مجازی هستیم.

دروس دانشگاهی

صرفه جویی در زمان

یکی از دلایل بسیار عمده که کاربران علاقه مند به کلاس های مجازی و آنلاین هستند صرفه جویی در وقت است. با گسترش روز افزون مشکلات شهری و عدم فرصت کافی و سهولت جابجایی در کلانشهرها ، این علاقه را در کاربران به وجود آورده است که از این کلاسها استفاده نمایند.

صرفه جویی در هزینه آموزش

از سوی دیگر هزینه تمام شده برای تولید محتوا و بستر سازی برای آموزش مجازی و در نهایت آموزش آنلاین بسیار کمتر از نوع فیزیکی بوده که در نهایت منجر به کاهش هزینه تمام شده برای فراگیران می شود.

شهریه های این دوره ها در مقایسه با دوره های فیزیکی بسیار کم بوده و می توان یک نوع مزیت رقابتی در مقایسه با آن شمرد.

توضیحات آموزش

انعطاف پذیری بیشتر دوره های مجازی

کلاس های مجازی و آنلاین در بستر اینترنت یک مزیت فوق العاده دیگری نیز دارند که ممکن است کمتر به چشم بیاید.

بارها برای ما پیش آمده است که به موضوع خاصی علاقه مند شده و دوست داریم آنرا از نزدیک تجربه کرده یا آموزش ببینیم. گاها” با صرف هزینه های بسیار زیاد در اثنی آموزش از آن دلسر شده و میبینیم هزینه بسیار زیادی برای آن صرف کرده ایم که انصراف بسیار هزینه بر خواهد بود.

این در صورتی است که در دوره های مجازی و کلاس آنلاین اموزشی از قبل میتوان دمو را بصورت رایگان مشاهده نمود یا در صورت دلسری یا عدم علاقه مندی براحتی میتوان از آن انصراف داد .

دکتر پوپل ارائه کننده آموزش های مجازی

دکتر پوپل درصدد است تحت امتیاز تعدادی از مراکز علمی و دانشگاههای معتبر کشورمان ، آموزشهای آنلاین را در اختیار مخاطبان علاقه مند قرار داده و محتوای تولید شده توسط این دانشگاهها و مراکز را در وبسایت خود عرضه نماید. این کار برای اولین بار در ایران و تحت لایسنس و امتیاز دانشگاه مربوطه انجام خواهد گرفت.

دکتر پوپل هم اکنون این افتخار دارد که به عنوان یک وبسایت آنلاین ایران، ناب ترین آموزش ها را به شما مخاطب ارجمند و دانشجوی عضو خود از سراسر جهان، ارایه نماید.​

بزودی شاهد تحول عظیمی در آموزش آنلاین خواهیم بود که توسط اساتید برجسته دانشگاهی ارائه خواهد شد.

شایان ذکر است که کل دوره به صورت آنلاین برگزار نمیگردد بلکه با هماهنگی همکاران ما و تعدادی از فراگیران مشتاق جلسات پرسش و پاسخ و رفع اشکال در طول دوره ها بعمل خواهد آمد. کلاس های آنلاین دارای پیچیدگی زیاد بوده و نیازمند نصب نرم افزار های مربوطه در تلفن های هوشمند شما یا دستگاه کامپیوتر شخصی می باشد.

هدف از ارائه کلاس های آنلاین در حقیقت تعامل با فراگیران و ایجاد انگیزه بیشتر جهت کسب و یادگیری مطالب آموزشی می باشد. دوره های آنلاین از سوی دیگر نیازمند اینترنتی با سرعت قابل قبول بوده و کاربر باید قبلا دوره کوتاه اموزشی را سپری نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image