آموزش مجازی

دکتر پوپل تحولی در آموزش مجازی

دکتر پوپل

قبل از بازدید از وبسایت دکتر پوپل بارها برای همه ما پیش آمده است که جهت یادگیری درسی یا یک مورد دلخواه به اینترنت مراجعه کردیم و از آموزش مجازی وبسایتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کردیم. آموزش مجازی و یادگیری آنلاین نه در ایران و نه در دنیا جدید نبوده اما هنوز هم جای کار بسیاری برای بهبود دارد. در محتواهای آموزشی که در سایتهای مختلف میبینیم متاسفانه اکثرا” دارای کیفیت پایین آموزشی چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ محتوایی هستند.

پیدایش دکتر پوپل

پاییز سال 1397 بود که به این فکر افتادم که می توان با معرفی وبسایتی آموزشی که بتواند ضمن آموزش مجازی و آنلاین مخاطبمان با کیفیت بالا ، آنها را توانمند کرده و در راستای خوداشتغالی فراگیران اقدام نماید.

به این منظور برنامه کسب و کار را تهیه نموده و ماموریت وبسایمان را مبتنی بر آموزش مجازی قرار دادیم. دکتر پوپل درصدد است تحت امتیاز تعدادی از مراکز علمی و دانشگاههای معتبر کشورمان ، آموزشهای آنلاین را در اختیار مخاطبان علاقه مند قرار داده و محتوای تولید شده توسط این دانشگاهها و مراکز را در وبسایت خود عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش های ارائه شده توسط ما به قسمت دسته بندی آموزشی مراجعه نمایید.

همکاری با دکتر پوپل

دکتر پوپل همکاری شما متخصصان را می طلبد تا با ارائه روشهای نوین آموزش شناخت بیشتری را برای فراگیران رایانه ای علی الخصوص فراگیران خلاق و پیشرو ایجاد کند. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت آموزش به پایان رسد. برای همکاری با ما اینجا را کلیک نمایید.

همکاری

عرضه محصولات فرهنگی

آموزش بدون کتاب و جزوه و مقاله محلی از اعراب ندارد. در آینده ای نزدیک دوست داریم برای شما عرضه محصولات فرهنگی شامل کتاب، نرم افزار یا مقاله را ارائه دهیم. در این راستا نیز به کمک شما نیازمندیم تا با پیشنهادات خود ما را یاری فرمایید.

تهیه کتاب دیجیتال از طریق دکتر پوپل

کتاب های عرضه شده بیشتر در زمینه علمی آموزشی خواهد بود. اما در صورت استقبال مخاطبانمان قصد راه اندازی بخشی با عنوان کتب غیر درسی هم داریم.

آموزش

عرضه و تهیه مقاله مورد نظر شما

در قسمت ارائه خدمات تلاش خواهیم نمود برای تهیه و تدارک مقالات از وبسایت های معتبر جهانی مثل  elsevier , IEEE یا Science Direct شما را کمک نماییم و مقاله مورد نظرتان را تهیه و در اختیار شما قرار دهیم.

ارائه آموزش تحت لیسانس یکی از دانشگاه های معتبر کشور

دکتر پوپل درصدد است تحت امتیاز تعدادی از مراکز علمی و دانشگاههای معتبر کشورمان ، آموزشهای آنلاین را در اختیار مخاطبان علاقه مند قرار داده و محتوای تولید شده توسط این دانشگاهها و مراکز را در وبسایت خود عرضه نماید. این کار برای اولین بار در ایران و تحت امتیاز دانشگاه مربوطه انجام خواهد گرفت.

دکتر پوپل در ابتدای راه قرار دارد و در این راه که در جهت گسترش آموزش مجازی ، آموزش آنلاین و یادگیری دروس دانشگاهی و کاربردی است نیاز مند یاری شماست. با همراه شوید و آموزش ها را به خانه خود بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image