آموزش مجازی

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل

آموزش مجازی دکتر پوپل

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل با معرفی رشته های جدید و کاربردی در آموزش مجازی قصد ارائه آموزش با کیفیت و استفاده از اساتید باتجربه در کنار جوانان جویای نام می باشد. اگر علاقه مند به تدریس هستید با ما همکاری نمایید.

روش همکاری با دکتر پوپل

روش کار با ما خیلی ساده است. اگر علاقه مند به تدریس یا ارائه آموزش در هر زمینه ای هستید میتوانید فیلم کوتاهی از ارائه خود به همراه رزومه کاری در قسمت همکاری با ما بفرستید. کل امتیاز محتوای آموزشی ارائه شده را با نام شما منتشر میکنیم. مطمئن باشید وبسایت ما منافع حاصل از فروش محتواها را محترم می شمارد.

هدف دکتر پوپل

وبسایت دکتر پوپل سعی دارد که با همکاری اساتید برجسته دانشگاه‌های برتر کشور و شما جوانان جویای نام معرفی مختصری از رشته‌های دانشگاهی داشته باشد. با این کار فراگیران علاقه مند می توانند دید بهتری نسبت به رشته‌های مختلف به دست آورند و دست به انتخاب بهتری بزنند.

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل محلی است برای کسب درآمد افرادی که دارای تخصصی هستند اما نمیتوانند آن را در جایی بکار بگیرند. این وبسایت محل رشد شما و ماست. ما باهم پیشرفت میکنیم . دست در دست همدیگر. آموزش هدف مشترک ماست.

آموزش ما کاربردی خواهد بود. آموزشی که بتواند دردی از جامعه ما دوا کند. آموزش  کاربردی که بتواند خود اشتغالی ایجاد نماید. آموزش مجازی که بتواند درآمد زایی ایجاد کند و از نرخ بیکاری بکاهد.

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل آماده دریافت پیشنهادات شماست. آماده همکاری باشماست. با ما همراه شوید. در این راه نیازمند همکاری همه اساتید محترم ، دانشجویان و هر آنکس که میداند یا میتواند تدریس با کیفیتی ارائه نماید  ، هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image