هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. این موفقیت ها نتیجه آماده سازی، کار سخت ، تلاش مداوم ، استفاده از تجربه دیگران و یادگیری از شکست است.

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل محلی است برای کسب درآمد افرادی که دارای تخصصی هستند اما نمیتوانند آن را در جایی بکار بگیرند. این وبسایت محل رشد شما و ماست. ما باهم پیشرفت میکنیم . دست در دست همدیگر. آموزش هدف مشترک ماست.

آموزش ما کاربردی خواهد بود. آموزشی که بتواند دردی از جامعه ما دوا کند. آموزش  کاربردی که بتواند خود اشتغالی ایجاد نماید. آموزش مجازی که بتواند درآمد زایی ایجاد کند و از نرخ بیکاری بکاهد.

 

 

1) همکاری با اساتید

وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل با معرفی رشته های جدید و کاربردی در آموزش مجازی قصد ارائه آموزش با کیفیت و استفاده از اساتید باتجربه در کنار جوانان جویای نام می باشد. اگر علاقه مند به تدریس هستید با ما همکاری نمایید.

روش همکاری با دکتر پوپل

روش کار با ما خیلی ساده است. اگر علاقه مند به تدریس یا ارائه آموزش در هر زمینه ای هستید میتوانید فیلم کوتاهی از ارائه خود به همراه رزومه کاری به ایمیل info@drpupil.com بفرستید. کل امتیاز محتوای آموزشی ارائه شده را با نام شما منتشر میکنیم. مطمئن باشید وبسایت ما منافع حاصل از فروش محتواها را محترم می شمارد.

 

 

2) همکاری به عنوان کارمند اجرایی

اگر در زمینه کسب و کار مجازی، طراحی و بروزرسانی وبسایت ، سئو یا وبلاگ نویسی ، تدوین و تولید محتوا تجربه دارید با ما تماس بگیرید. ما به همکاری شما نیازمندیم.

روش همکاری با دکتر پوپل

روش همکاری با ما ساده است. رزومه خود را به info@drpupil.com ارسال نمایید تا بعد از بررسی با شما تماس حاصل شود. لطفا با تکمیل فرم زیر ما را در ادامه رسالت آموزشی خویش یاری فرمائید . بدیهی است پس از انجام برسی های اولیه و احراز شرایط لازم ، اقدامات بعدی و تماس با شما جهت همکاری صورت خواهد گرفت.

 

تدریسهمکار اجرایی

وبلاگ نویسیتهیه محتواتدوینسئومدیریتیخدماتیبازاریابیهمکاری شراکتیدیتا بیسداده کاویسایر