دکتر پوپل و پیدایش آن اتفاقی نیست. قبل از بازدید از وبسایت آموزش مجازی دکتر پوپل بارها برای همه ما پیش آمده است که جهت یادگیری درسی یا یک مورد دلخواه به اینترنت مراجعه کردیم و از آموزش مجازی وبسایتهایی که در این زمینه فعالیت میکنند استفاده کردیم. آموزش مجازی و یادگیری آنلاین نه در ایران و نه در دنیا جدید نبوده اما هنوز هم جای کار بسیاری برای بهبود دارد. در محتواهای آموزشی که در سایتهای مختلف میبینیم متاسفانه اکثرا” دارای کیفیت پایین آموزشی چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ محتوایی هستند.

پیدایش ما

پاییز سال 1397 بود که به این فکر افتادم که می توان با معرفی وبسایتی آموزشی که بتواند ضمن آموزش مجازی و آنلاین مخاطبمان با کیفیت بالا ، آنها را توانمند کرده و در راستای خوداشتغالی فراگیران اقدام نماید.

به این منظور برنامه کسب و کار را تهیه نموده و ماموریت وبسایمان را مبتنی بر آموزش مجازی قرار دادیم. ما درصدد هستیم تحت امتیاز تعدادی از مراکز علمی و دانشگاههای معتبر کشورمان ، آموزشهای آنلاین را در اختیار مخاطبان علاقه مند قرار داده و محتوای تولید شده توسط این دانشگاهها و مراکز را در وبسایت خود عرضه نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه آموزش های ارائه شده توسط ما به قسمت دسته بندی آموزشی مراجعه نمایید.

قصد ما ارائه آموزش آنلاین یا مجازی به زبان فارسی و باکیفیتی درخور به مانند وبسایتهای آموزش اینترنتی همچون لیندا ، کورسرا یا خان آکادمی است.

عرضه محصولات فرهنگی

آموزش بدون کتاب و جزوه و مقاله محلی از اعراب ندارد. در آینده ای نزدیک دوست داریم برای شما عرضه محصولات فرهنگی شامل کتاب، نرم افزار یا مقاله را ارائه دهیم. در این راستا نیز به کمک شما نیازمندیم تا با پیشنهادات خود ما را یاری فرمایید.

تهیه کتاب دیجیتال از طریق دکتر پوپل

کتاب های عرضه شده بیشتر در زمینه علمی آموزشی خواهد بود. اما در صورت استقبال مخاطبانمان قصد راه اندازی بخشی با عنوان کتب غیر درسی هم داریم.

 

 

ویدئو زیر به معرفی سریع وبسایت آموزشی دکتر پوپل میپردازد.

دکتر پوپل ارائه دهنده آموزش مجازی دروس دانشگاهی و کاربردی

آموزش

دروس کاربردی

آموزش

دروس دانشگاهی

آموزش

علوم مدیریتی

آموزش

علوم کامپیوتر

دکتر پوپل